Los Cristianos

Kiedy w końcu dostaliśmy samochód, mogliśmy już swobodnie poruszać się po całej wyspie. Jedna z Naszych wycieczek opierała się na zobaczeniu Los Gigantes. Po drodze jednak zboczyliśmy z drogi, by zobaczyć Los Cristianos. Jako, że odległości od tych miejsc nie są dalekie (zaledwie 30min autem), to w jeden dzień zwiedzaliśmy dwie atrakcje. To jedna z bardziej obleganych przez turystów miejscowości. Znajduje się tam długi deptak, pełen restauracji, atrakcji, sklepów z pamiątkami oraz jedna z piękniejszych plaż Teneryfy. Usiedliśmy w jednej z restauracji, tuż przy plaży na obiad.

Deptak ulokowany tuż przy długiej, piaszczystej plaży.

Los Cristianos jest oblegany przez turystów, między innymi dzięki swojej piaszczystej plaży. Teneryfa to wyspa wulkaniczna. Dlatego też większość plaż ma czarne lub czerwone kolory. Jednak ta miejscowość posiada długą plażę, ze złotym piaskiem. Do tego wielki port, z którego wypływają jachty oraz wiele statków wycieczkowych. Idąc deptakiem słychać grajków, można obserwować malarzy skupiających się nad swoim dziełem. Zaraz obok grupa tancerzy, którzy swoimi pokazami starają się uzbierać wystarczająco pieniędzy na życie. Po drodze mija się także wiele sklepów z pamiątkami czy z ofertą wynajmu rowerów, hulajnóg czy samochodów. Warto też zwrócić uwagę na agencje zajmujące się organizacją wycieczek! Przy deptaku znajduje się sporo takich ofert. Rejsy statkiem, quady, a może aurokar? Do wyboru do koloru!

Czy Los Cristianos to dobry wybór?

Zdecydowanie tak. Moim zdaniem Los Cristianos to idealny wybór dla osób szukających zarazem spokoju, malowniczych krajobrazów, oraz rozrywki. Można stąd dojechać wszędzie i szybko. Ceny nie są wygórowane, ale też nie jest tutaj najtaniej, jeśli mowa o noclegu. Miejscowość ta daje wiele możliwości. Na pewno gwarantuje pogodę na cały rok i zapewnia mniejszy wiatr niż na samym południu wyspy. Teneryfa to idealny wybór na wakacje, o każdej porze roku. Jeśli dalej zastanawiasz się, którą miejscowość wybrać, na Twoje wymarzone wakacje na wyspach Kanaryjskich, to Los Cristianos jest zdecydowanie warte Twojej uwagi!

Co jeszcze powinno Cię zainteresować:

Historia Casa Caballo: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/casa-caballo/
Czy warto wybrać Teneryfę: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/teneryfa/
Playa de la Tejita: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/playa-de-la-tejita/
Masca Valley: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/masca-valley/
Parque Rural de Anaga: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/parque-rural-de-anaga/
Loro Park: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/loro-park-2/
Los Gigantes: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/los-gigantes/
Playa de las Americas: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/playa-de-las-americas/
Punkt widokowy na lotnisku: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/punkt-widokowy-na-lotnisku/
El Medano: https://vacaymode.com/hiszpania/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/el-medano/

Social media.

Jeśli szukasz pomocy przy planowaniu swojego pobytu na Majorce i nie wiesz od czego zacząć- napisz do mnie. Chętnie pomogę zaplanować Twoje wakacje na Majorce. Stworzę dla Ciebie indywidualny plan zwiedzania. Pomogę wybrać miejsce, w które najlepiej się dla Ciebie wybrać. Do wszystkiego podchodzę całkiem indywidualnie. Bo przecież każdy na wakacjach ma inne wymagania.
Zapisując się do newslettera na blogu, otrzymasz możliwość czytania opublikowanych postów jako pierwszy! Regularnie dodaję nowe miejsca na Majorce i dzielę się z Wami tą piękną wyspą. Dzięki newsletterowi, nie musisz nawet wchodzić na bloga, bo cały post pojawi się w e-mailu!

Facebook i Instagram:

Obserwując mnie na Facebook’u zyskujesz dostęp do postów, których nie ma ani na blogu ani na instagramie. To właśnie na Facebook’u zaczęła się moja przygoda z blogowaniem. To tam wszystko nabrało nowego znaczenia. Na Facebook’u mam także naprawdę świetną publiczność! Zapraszam do obserwowania!
Obserwując mnie na Instagram’ie zyskujesz najwięcej. To tam codziennie dodaję relacje z Majorki. Znajdziesz tam zapisane relacje ze WSZYSTKICH miejsc w jakich byłam na Majorce (i nie tylko). To tam znajdziesz zdjęcia z Majorki w jednym miejscu. Dzielę się tam również moimi przemyśleniami i opisem życia na Majorce.
Facebook: http://www.facebook.com/vacaymodecom
Instagram: http://www.instagram.com/vacaymodecom