fbpx

O Nas

punkt widokowy, lotnisko, teneryfa

 

Hej wszystkim!

Mam na imię Natalia i mam 25 lat, mój chłopak nazywa się Piotr i ma 24 lata. Historia Naszego związku nie należy do najzwyklejszych. Poznaliśmy się na Majorce, w Hiszpanii, kiedy byłam tam na tygodniowych wakacjach z koleżankami. Najwyraźniej los tak chciał 😉 Lecz więcej na temat tej historii możecie przeczytać na blogu.

Piotrek jest informatykiem samoukiem, uwielbia majsterkować – potrafi zrobić coś z niczego! Pięknie też maluje i rzeźbi… i na tym się nie kończy. Tworzy strony internetowe i nienawidzi siedzieć w miejscu. Ja natomiast kocham podróżować. Uwielbiam pisać i fotografować. Za to jest ze mnie leniuch. To Piotrek pcha mnie w stronę blogowania i to dzięki niemu, to wszystko w ogóle jakoś funkcjonuje (pary powinny się uzupełniać, racja? ;)).

Zaraziłam Piotrka moją miłością do podróżowania, on sam nigdy wcześniej nie podróżował! Z tego właśnie powodu postanowiliśmy stworzyć listę miejsc, do których marzymy się udać. Będziemy starali się postawić nogę w każdym z tych miejsc! A Wy możecie śledzić Naszą podróż i sprawdzić, czy damy radę skreślić każdą pozycję z listy!

Trzymajcie za Nas kciuki!

Buziaki

Natalia i Piotr.

Społeczność


Facebook


Twitter


Instagram


Youtube