Bądź Na Bieżąco!

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

WYNAJEM SAMOCHODÓW MARZEŃ NA MAJORCE

W 100% bezpieczny, przejrzysty i bezproblemowy 

 

 

Z KODEM „VACAYMODE10” -10% NA WYNAJEM W WYPOŻYCZALNI OFFUGO!

Z KODEM „VACAYMODE10” -10% NA WYNAJEM W WYPOŻYCZALNI OFFUGO!

DLACZEGO OFFUGO?

Masz dość ogromnych depozytów, ukrytych opłat lub złych doświadczeń? offUgo oferuje bezproblemowy proces rezerwacji:
 
Żadnych ukrytych opłat, to, co widzisz, jest tym, co płacisz. Pełne ubezpieczenie zawsze zawarte. Nie wymaga depozytu, żadnych pieniędzy zablokowanych na karcie kredytowej. Żadnych kolejek, wszystko odbywa się online. Opcjonalna dostawa do domu (25 € w jedną stronę). Telefoniczna obsługa klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Jeśli zwrócisz samochód idealnie czysty, nagrodzimy Cię rabatem na kolejny wynajem.
zau

SZACUNEK

Jesteśmy istotami ludzkimi, tak jak Ty i zaopiekujemy się Tobą tak, jakbyś był częścią naszej rodziny. Wszystkie nasze usługi są w pełni przejrzyste, żadnych sztuczek, żadnych ukrytych rzeczy. Po prostu wynajmij i ciesz się.

plus

COVID 19

Nasza usługa została opracowana, aby pomóc Ci uniknąć zatłoczonych miejsc. Odbierz samochód na lotnisku bez kolejek lub skorzystaj z naszego transferu, aby udać się bezpośrednio do domu, gdzie będzie czekał Twój samochód, to zależy od Ciebie!

prem

SERWIS PREMIUM

Z nami ZAWSZE otrzymasz usługę premium; co oznacza, że ​​od samego początku pełne ubezpieczenie, nieograniczony przebieg i całodobowa pomoc telefoniczna są wliczone w cenę, którą widzisz.

KOD „VACAYMODE10” -10% 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Masz pytanie? Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć. Jeśli nie widzisz tutaj swojego pytania, napisz do nas.

Co obejmuje cena?

Nasze stawki bazowe obejmują zawsze pełne ubezpieczenie bez depostit ani dodatkowej opłaty. Chcemy, aby wszystko było proste i przejrzyste, nigdy nie zapłacisz więcej przy przylocie: zarezerwuj raz, zapłać raz. Jeśli przypadkiem chcesz dodać coś do rezerwacji (możesz tylko dodać: fotelik dziecięcy, booster dziecka, młody kierowca lub poprosić o automatyczny samochód), skontaktuj się z nami przez e-mail pod adresem bookings@offugo.es, a my rozwiązać wszystko dla ciebie.

Jakie samochody oferujecie?

Oferujemy zupełnie nowe Renault Clio i nowe Renault Captur, zarówno automatyczne, jak i manualne.